detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

sigara paketi üzerindeki uyarı resimleri


 1. 1.
  bu resimler ilk basılmaya başladığında yatakta bi çiftimiz vardı son aylarda bana hiç denk gelmedi bu arkadaşlar. erotik içerik var diye yasaklandı mı acaba

  Bu yazı, TylerDurden tarafından, 09 Mart Cuma 2012 saat 05:43'de yazıldı

  -
  TylerDurden
 2. 2.
  Bilerek çirkin kadın koymuşlardır o resme bence adam yakışıklıydı gerçi ben o adamın yerinde olsam sigara içeyim içmeyeyim zaten iktidarsız kalırdım büyük ihtimal.

  Bu yazı, tarafından, 09 Mart Cuma 2012 saat 05:49'da yazıldı

  - -
 3. 3.
  Hiçbir etkisinin olmadığı düşüncesindeyim. Adamlar alıyor paketi eline resmi görünce " aww bende böyle mi olacağım " demiyor ki. İçmeye devam içmeye devam. Etkili bir çözüm olsaydı. 1 2 3 4 5 defa o resmi gören bırakırdı sigarayı. Onun dışında TV deki reklamlarında ben etkili olduğunu düşünmüyorum. Örnek verecek olursak arkadaşıma diyorum " TV deki reklama çıkan adamlar neler çekmiş , ölümle burun buruna gelmiş " kurduğu cümle şu oluyor " ne olacak olm zaten ölmeyecek miyiz " . Vay ki ne vay.

  Bu yazı, ne bakıyon olmmm tarafından, 09 Mart Cuma 2012 saat 12:24'de yazıldı

  -
  ne bakıyon olmmm
 4. 4.
  Çoğu kişi tarafından, sigara içinden çıkan o parlak kağıtla kapatılan şeyler

  Bu yazı, sceartear2 tarafından, 09 Mart Cuma 2012 saat 15:40'da yazıldı

  -
  sceartear2
 5. 5.
  Özellikle bir kadın ve bir erkeğin olduğu resim yanlış amlamlar çıkarılmaya meyillidir. Geriye kalanlar ise bence pek işe yarayan cinsten değildir. Ağzında solunum cihazı olan gencin resmi ise izinsiz kullanıldığı için dava konusu da olmuştur.

  Bu yazı, aleydar tarafından, 09 Mart Cuma 2012 saat 19:27'de yazıldı

  -
  aleydar
 6. 6.
  Sigara içenlerin neredeyse hiç görmediği resimlerdir. Bazı arkadaşlarımın da o resimlerin üzerine bir kart koyarak kamufle ettiklerini görmüşlüğüm vardır.

  Bu yazı, tarafından, 09 Mart Cuma 2012 saat 19:37'de yazıldı

  - -
 7. 7.
  Resimleri boşverdim ne olacak bu zamlar.

  Bu yazı, DarwinZ tarafından, 14 Mart Çarşamba 2012 saat 04:30'da yazıldı

  -
  DarwinZ
 8. 8.
  bu resimler arasında siyah fon üzerine 2 el olanıda sewerim. paketi bi hos gösterio sanki

  Bu yazı, TylerDurden tarafından, 14 Mart Çarşamba 2012 saat 05:21'de yazıldı

  -
  TylerDurden

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET