detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

Necmettin Erbakan'ın dershane kehaneti


 1. 1.
  Profesör Doktor Necmettin Erbakan'ın vaktiyle yani 2004 yılında söylediği ve bugün gerçekleşen kehanettir. Necmettin Erbakan, dershaneler için yıllar önce ne demişti? Necmettin Erdoğan Ak Parti için ne demişti? Necmettin Erdoğan Ak Partililere Siyonist dedi mi?

  Daha 2004 yılındayken her şey belliymiş, senaryo biliniyormuş meğer Necmettin Erbakan Hoca tarafından.

  "Akli melekelerini yitirmiş bu Siyonist goygoycu tenekeciler, vakti gelip İsrail'in desteğini kaybedince Cemaat tarafından bitirilmiş gibi gösterilerek, kendi kendilerini yiyecekler. Bu da umum-i tedrîshâneler (eski dilde dershaneler demek) yüzünden vukû bulacak. be hey dünkü çocuk."

  Necmettin Erbakan
  M.Özdoğan Günlükleri Sayfa :314 Yıl 2004

  Sözlerinde o dönemi hatırlayanların, siyasetle ilgilenenlerin çok iyi bileceği gibi Ak Partililere Siyonist Goygoycular diyor. Siyonist uşakları da derdi hatırlıyorum.


  Bu yazı, fuckomatikportakal tarafından, 20 Aralık Cuma 2013 saat 15:18'de yazıldı

  -
  fuckomatikportakal
 2. 2.

  Prof. Dr. Necmettin Erbakan Recep Tayyip Erdoğan' ın planlarını anlatıyor.

  Bu yazı, fockewulf tarafından, 29 Aralık Pazar 2013 saat 03:17'de yazıldı

  -
  fockewulf
 3. 3.
  İşe yarayacak diye ümitlendiren ancak necip Türk Milleti'nin duyarsızlığı sayesinde önemsizleşen kehanettir.

  Bu yazı, tarafından, 29 Haziran Pazar 2014 saat 23:57'de yazıldı

  - -

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET