detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

Medcezirdeki Tuğçe


 1. 1.
  Son dönemin en gözde dizilerinden Medcezir dizisindeki Tuğçe karakterini anlatacağımız konudur.

  Medcezirdeki Tuğçe kim? sorusunu da yanıtlayalım öncelikle. Kendisi Aydan Şener ile Ayhan Akbin'in kızı olan Ecem Akbin'dir.
  Dizide Tuğçe karakteri oldukça tutarlı bir kız. Kendi çevresindeki diğer arkadaşları gibi önyargılara ve değerlere sahip değil. Serez ailesinin oğlu Mete Serez'den hoşlanmaktadır hatta aşıktır. Diğer arkadaşlarından farklı olarak Mete Serez'i eğlenceli bulur.

  Dizinin ilerleyen bölümlerinde rolü artacak olan bir karakter Tuğçe, çünkü orijinali olan The O.C.'de rolü artmaktadır.

  Bu yazı, fuckomatikportakal tarafından, 16 Kasım Cumartesi 2013 saat 02:58'de yazıldı

  -
  fuckomatikportakal

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET