detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

Hashtag


 1. 1.
  Twitter'da bir çok kez gördüğümüz ve çoğu kez anlam veremediğimiz "#" işareti "Hashtag" anlamına geliyor. HashTag adı verilen bu işaret Twitter'da belirli bir konuyu belirlemek ve ayrıştırmak için kullanılmaktadır.

  Bu yazı, lagaluga tarafından, 29 Mayıs Salı 2012 saat 14:09'da yazıldı

  -
  lagaluga
 2. 2.
  Artık Facebook'da da olan şeydir.

  Bu yazı, aleydar tarafından, 17 Haziran Pazartesi 2013 saat 01:33'de yazıldı

  -
  aleydar
 3. 3.
  heştek diye okunur

  Bu yazı, tarafından, 17 Haziran Pazartesi 2013 saat 01:52'de yazıldı

  - -
 4. 4.
  Top tweet listesine giren hashtag' ler Arap Baharı' nı ateşlediklerinden, twitter' ın gelmiş geçmiş en etkili medya paylaşım aracı olduğunu ispatlamıştır. Adliyede avukatların gözaltına alınmasını Reuters ile aynı zamanda öğrendim. Her nekadar editöriyel denetim ve doğrulama gerekiyor olsa da 140 karakter sınırlaması bulunan twitter' dan daha etkili bir jurnal aracı yok. Onu etkili yapan en önemli özellilerinden biri de diğer sesli "Zello" ve görüntü ortamlarının twit mesajlarına eklenebilmesi.

  Bu yazı, fockewulf tarafından, 17 Haziran Pazartesi 2013 saat 22:42'de yazıldı

  -
  fockewulf

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET