detaylı arama
Günün Başlıkları (3)(3)

Fatma Sibel Yüksek


 1. 1.
  Son günlerin popüler kişilerinden biri daha. Peki adını çokça duyduğumuz ve duyacağımızı düşündüğüm Fatma Sibel Yüksek kimdir?

  Aslında Fatma Sibel Yüksek biyografisi yazmak için sağlam bir kaynak bulamadım ama internet ortamından derlediğim bilgileri siz Dolu Sözlük takipçileri ve bizi Vikipedi'de bulamadığını bulmak için ziyaret eden sevgili kullanıcılar için derleyeceğim.

  Kendisi Arkeoloji eğitimi de almış olmasına rağmen Ankara Üniversitesi'nin İletişim Fakültesi'nde Radyo ve Televizyon Bölümü'nden mezun olmuştur.

  Gazeteciliğe 1996 yılında başlamış olsa da sonralarda Yeni Şafak, Sabah, Radikal ve Star gazetelerinde Başbakanlık muhabiri olarak çalışmıştır. Açık İstihbarat isimli sitenin www.acikistihbarat.com isimli haber sitesinde yazdığı yazılar ile tanınmaktadır.

  Ayrıca Ergenekon Davası sanıklarında Behiç Gürcihan ile evlidir.

  Özellikle "Seni Bu Yamyam Kibrin Bitirecek" isimli yazısı sanal alemi kasıp kavurmuştur. Şimdi biz de yazının linkini verelim: acikistihbarat.com/Yazilar.asp?yazi=706

  Yazılarına halen aynı siteden ulaşılabilmektedir. Bu yazısı dışında en çok bilinen yazılarınan biri de "Yavşak!" isimli yazısıdır ki ona da şu linkten ulaşılabilir: acikistihbarat.com/Haberler.asp?haber=8510

  Özellikle Recep Tayip Erdoğan'ı eleştiren sıkı yazıları ile bilinen Fatma Sibel Yüksek, kamuoyunda Fatma Sibel Gürcihan olarak da bilinmektedir. Ergenekon Davası'nda karar açıklandı ama kendisi kocası ile sonucu biliyormuşcusuna eşi ile birlikte bavulları toplayıp Silivri'ye gelmiştir. Onun da resmini verelim efendim...

  Bu yazı, aleydar tarafından, 11 Ağustos Pazar 2013 saat 15:57'de yazıldı

  -
  aleydar

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET