detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

Defne Samyeli ile Recep Tayyip Erdoğan muta nikahı meselesi


 1. 1.
  Defne Samyeli ile Recep Tayyip Erdoğan muta nikahı mı kıydı? Defne Samyeli ile Recep Tayyip Erdoğan muta nikahı mı yapmışlar? Defne Samyeli ile Recep Tayyip Erdoğan muta nikahı mı kıymışlar bir ara?


  Şu sıralar piyasada dolaşan bir başka iddiadır. Çirkin bir iddiadır. Muta nikâhı denen şey zaten çirkin bir şey, bir de ülkenin Başbakanının adı geçince iyice çirkin hale geliyor. Hele hele bu husus ile ilgili gayet hoş ve herhangi bir ahlâka mugayyir davranışını daha evvel gözlemlemediğimiz bir hanımefendinin adının anılması iyice çirkin oluyor.

  Bu iddiaların bence hepsi yalandır. Ben hiç ihtimal vermiyorum.  Bu iddialarda, 25 Mart'ta yayınlanacağı iddia edilen o yıkıcı videonun ya da ses kaydının bu konu üzerine olduğu iddia ediliyor. Ben bu duruma hiç ihtimal vermiyorum.

  Neyse konu ile ilgili haberi şu site yapmış ;

  f5haber.com/yedi-renk-haber/defne-samyeli-ile-recep-tayyip-erdogan-arasinda-haberi-4551725/

  gerçi benim yazdıklarımdan fazlasını da yazmamışlar ama olsun, kaynak belli olsun.

  Bu yazı, fuckomatikportakal tarafından, 19 Mart Çarşamba 2014 saat 21:35'de yazıldı

  -
  fuckomatikportakal
 2. 2.

  Bu yazı, fockewulf tarafından, 19 Mart Çarşamba 2014 saat 21:45'de yazıldı

  -
  fockewulf
 3. 3.
  Defne Samyeli, CNNTürk'deki Burada Lâf Çok adlı programa katılarak canlı yayında hemen bu çirkin iddialara yanıt verdiği konudur.

  Defne Samyeli "bunu yayanlara dava açacağım" dedi. Ayrıca Defne Samyeli bu iddiaların balon olduğunu sosyal medyada seeding denilen yöntemle yayıldığını tespit ettiklerini söylemiştir.

  Bu yazı, fuckomatikportakal tarafından, 20 Mart Perşembe 2014 saat 01:42'de yazıldı

  -
  fuckomatikportakal
 4. 4.
  Bence manyaklık ötesi ve iğrenç bir iddiadan ötürü sorunsallaştırılmış meseledir; ki inşallah sol ve muhalif cepheler, sırf eleştiri olsun diye, yani "La critic pour la critic" âdeti yerini bulsun diye, bunu "ayakkabı kutusu" misâli diline pelesenk etmez.

  Başbakanı veya herhangi birisini haklı sebeplerle eleştirmekte hemfikir olmayanımızın %48 içinde yanlışlıkla sayılmış olan bireyler olduğunu bilmeyenimiz yok; yalnız bu "müftünün karısı" misâli b.kluk-ötesi yahut da post-b.ktan araçlar kullanılmasını meşrûlaştırmaz. Nitekim, yarın öbür gün bunun bir düzmece olduğu ortaya çıkarsa, başbakanı bugüne kadar yaptığı tüm günâhlardan kendi ellerimizle arındırmış olmaz mıyız? "Müftünün karısı" meselesinin Gezici muhalefete verdiği zarârı düşünmekte fayda var.

  Ha, diyelim ki doğrudur; evet muta nikâhı gibi zinâlık-meşrulaştırımı yapan bir dinsel olguyla başbakan bir haber spikeri ile böylesine bir ilişkiye girmiştir. İyi de, bu onun özel hayâtı değil mi? Baykal'ın kaset komplosu patladığı sırada, bu patlamayı diline pelesenk edenlerin yarattığı iğrençlikten ders alınması bence en doğrusu.

  Bu yazı, Hayvanherif tarafından, 20 Mart Perşembe 2014 saat 01:56'da yazıldı

  -
  Hayvanherif
 5. 5.
  Twitterda bir piç ya da Defne Samyeli'ne gıcık olan birileri tarafından çıkarıldığını düşündüğüm yalandır. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a vurmak zaten şu sıra moda olduğundan, yanına da Defne Samyeli garnitür yapılmıştır. Başbakan'a söyleyecek çok sözümüz var, kendisinde eleştirecek çok yön var, böyle bir malzeme bolluğunda özel hayata sıçramaya ne gerek var? Onu hiç anlamış değilim. Zaten bilinen kâfi derecede eleştirilecek yön varken neden yeni haber uydurulmaya çalışılır? Mağdur konumuna düşürmek için mi?

  Bu kadarına ohanness bile yetişmez ama neyse...

  Bu yazı, ohannes tarafından, 20 Mart Perşembe 2014 saat 07:57'de yazıldı

  -
  ohannes
 6. 6.
  Damadım Bayram, emir erim Ramazan, süt oğlum Şaban...
  Bu durumda Afife'nin hüllecisi Erdoğan oluyor...

  Bu yazı, kurnaz tanrı enki tarafından, 20 Mart Perşembe 2014 saat 15:32'de yazıldı

  -
  kurnaz tanrı enki
 7. 7.
  özel değil, genel genel! Belaltı vurursan yarın seni de belaltından vururlar. Bu arada devletin pestili çıkmış ağzımız açık malum tapeyi bekliyoruz. Tabi, gıybetçinin önde gideni önce kendi kapısnın önünü temiz tutmadıktan sonra namus bekçiliğine soyunursa sonu bu olur. Vakti zamnında ağzı açık ayran delisi gibi yüzüne bakanlar umarım, bu tape savaşları nedeniyle biraz da olsa akıllanırlar. Bu adamın ortamı bukadar germesi, kamplaştırmaya çalışmasının bir nedeni var, yeni bir ideoloji üzerine devlet kurmak. "Eski Türkiye" demekten çekinmeyen birisi. Zaten bizim gibiler için bir sır değildi. Ve bu ideolojisi cinselliğin tecridi üzerine kurulu böyle bir feodal, sapkın bir zihniyet bunun bütün düşünce sisteminin temelini oluşturuyor. Ben spekülasyonlar üzerine çok fazla konuşmamakla birlikte, kızı yaşında kadınlarla evlenmeyi, dört kadın almayı meşru gören çevresini de hesaba katarak bir doğruluk payı olabilir diye düşünüyorum. Şimdibu külhan beyimize yol için cami yıkmak mübah, muta nikahı değil! Çalınacak minareye kılıf bol. Özellikle "muhafazakar" sağcılarda. Yok canım olmaz da diyemiyorum.

  Bu yazı, fockewulf tarafından, 29 Mart Cumartesi 2014 saat 02:32'de yazıldı

  -
  fockewulf

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET