detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

Cihan Haber Ajansı'nın 2014 Yerel Seçimleri Anketi


 1. 1.


  Cihan Haber Ajansı tarafından 3038 kişiyle yapılan anket sonucu ortaya çıkan yerel seçim tablosudur. Seçimlere daha zaman var ama anketin sonuçları gerçekten ilginç. Çünkü bunca yolsuzluk ve hortuma rağmen ortaya çıkan oranlara bakılırsa, AKP milletin algısını halen en iyi yöneten parti demek ki.

  Anket Sonuçlarına göre ;

  AKP = % 36,4
  CHP = % 28,8
  MHP = % 20,5
  BDP = % 7,4

  Ben bu anketi pek inandırıcı bulmadım. Eğer bu anket doğruysa gerçekten vahim haldeyiz halen.

  Anket ayrıntılı bir çalışma ve tümüne bakmak isteyenler şu linkten bakabilirler.

  zaman.com.tr/multimedia_getGalleryPage.action?sectionId=1&type=foto&galleryId=143811

  Ben anketi genel olarak değerlendirmedim, keza onu yapsaydım eğer anket bi hayli fostur. Halk Abdullah Gül'ü istiyor gibi bir sonuç çıkıyor bu anketten...

  Bu yazı, fuckomatikportakal tarafından, 03 Şubat Pazartesi 2014 saat 16:27'de yazıldı

  -
  fuckomatikportakal
 2. 2.
  Daha önce de izlediğim bir kaç ankette Akp yine oldukça önde götürüyordu. Maalesef durum bu sanırım.
  Insanlar umarım ellerini vicdanlarına koyup öyle oy verirler, bu kadar mı kendini düşünmez bir ülke bu kadar mi gurursuz olur. Inşallah şaşırtırsın bizi sevgili ülkem.

  Bu yazı, sokranmasokrates tarafından, 03 Şubat Pazartesi 2014 saat 17:07'de yazıldı

  -
  sokranmasokrates
 3. 3.
  Ankete şöyle bir baktım direkt olarak yanlı yapıldığı ve yönlendirme sorularla yapıldığı gayet nettir. Soruların sıraları çok önemlidir burada. Çünkü bu soruların bütününü öyle bir sıralamayla sorarsınız ki insanlar farklı cevaplar verebilir. Zaten sorular da oldukça manidar.

  Bu yazı, yancı tarafından, 03 Şubat Pazartesi 2014 saat 17:13'de yazıldı

  -
  yancı
 4. 4.
  Sözlükten uzak kaldığım süre içerisinde TV izlemeye fırsatım oldu. Haber kanalları içerisinde de Samanyolu Haber'i sıkı sıkıya takip ettim. Zira gündeme ilişkin gelişmelerin tam merkezinde yer alan bir haber kanalı olduğu için tercih sebebim de bu idi.

  Daha önce de aynı kanalda denk gelmiş olduğum üzere haberler esnasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sıkı bir destekçisi idiler. Ancak haberlerde son zamanlarda çok büyük değişimler olmuş durumda.

  Biraz ateşim var, onun etkisi ile saçmalamış olabilirim. O sebepten kısa keseceğim...

  Televizyonlarda yapılan propaganda çalışmalarının sonuç vermesi biraz daha zaman alacak. Yani şu anda oylar bu seviyelerde olmasa da bu seviyeye gelme eğilimdedir. İnsanlarıma bir şeyler belletmek biraz zaman alıyor.

  En iyisi bir ateş düşürücü içeyim ben...

  Bu yazı, aleydar tarafından, 04 Şubat Salı 2014 saat 19:45'de yazıldı

  -
  aleydar
 5. 5.
  Akp adına daha da düşecek ve bence zaten yanlış olan ankettir.

  Bu yazı, solomon tarafından, 05 Şubat Çarşamba 2014 saat 07:24'de yazıldı

  -
  solomon

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET