detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

Beyhan Demirci


 1. 1.
  Simdi gordum facebookta bi kac kisi bu yaziyi paylasmis. Guya bu yandaş gazeteci yazar bayan asağidaki sözleri söylemiş.

  "Basbakanimiz bu ülkeye Allahin bir lütfu, onu gordummu kollarindaymisim gibi icim eriyor, bir tuhaf oluyorum. Bu hissi kocamda bulamiyorum. Allah onu basimizdan eksik etmesin"

  Yapmayin olum ya uydurmayın şöyle şeyler, tamam mallar, göt kılılar ama bu kadar şuursuz degiller elbette.

  Bu yazı, sokranmasokrates tarafından, 05 Şubat Çarşamba 2014 saat 20:00'da yazıldı

  -
  sokranmasokrates
 2. 2.
  Memleketimizde orgazm malesef her bayana nasip olmuyor. Dünya dualarla dönüyor, elbet kendisine melekleri gösterecek bir erkişi çıkar.

  (bkz: Melekleri gördüm)

  Bu yazı, fockewulf tarafından, 05 Şubat Çarşamba 2014 saat 22:29'da yazıldı

  -
  fockewulf
 3. 3.


  Şu yukarıdaki tweeti atacak kadar yoldan çıkmış bir Müslüman olduğu iddiası olan gazeteci olduğu da ileri sürülen kişidir.


  Maharetleri bununla da kalmamıştır. Geçtiğimiz gün içeriği oldukça müstehçen bir Başbakan Erdoğan güzellemesi tweeti yazmıştır.  Yazdığı tweeti sonradan kaldırması emredilmiştir ancak millet yazdığını bir kenara not etmiş tabi.

  Bu yazı, fuckomatikportakal tarafından, 06 Şubat Perşembe 2014 saat 00:01'de yazıldı

  -
  fuckomatikportakal
 4. 4.
  Senin için gazeteci deyorlar sakın olma!
  (Özdemir Asaf'a selam olsun)

  Böyle çok daha iyisin be... Eğlendiriyorsun hem.

  Bu yazı, koli bandı tarafından, 06 Şubat Perşembe 2014 saat 00:03'de yazıldı

  -
  koli bandı
 5. 5.
  Herşeyin mübah olduğu bu dönemin insanlarından birisi.

  Bu yazı, 3. Sefil Şahıs tarafından, 06 Şubat Perşembe 2014 saat 02:05'de yazıldı

  -
  3. Sefil Şahıs
 6. 6.
  Türkiye' de dindarcıkların dili diyebileceğimiz hatun. Eziklik kadar azıklar da işi din boyutuna taşıyabiliyorlar. Hatta bir yakıştırma daha yapacağım, pavyon kültürünün muhafazakarlığa büründüğünün resmidir bu kişi. "iki Zullilah, godzilla" şeklinde kelam et, içindeki kıpırtıları, sapkınlıkları tesettüre sok. Valla iyi. Mezhebiniz amma genişmiş. Memleket size teslim olacaksa, gelecekle ilgili hiç plan yapmayalım.

  (bkz: Rüyada başbakan görmek)

  Bu yazı, fockewulf tarafından, 06 Şubat Perşembe 2014 saat 08:58'de yazıldı

  -
  fockewulf

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET