detaylı arama
Günün Başlıkları (0)(0)

31 çekerken babasına yakalanan ergen


 1. 1.

  Bu yazı, Dokuz tarafından, 10 Mart Cumartesi 2012 saat 09:42'de yazıldı

  -
  Dokuz
 2. 2.
  İşte böyle bişi.

  Hani sayılır...

  Bu yazı, sceartear2 tarafından, 10 Mart Cumartesi 2012 saat 15:48'de yazıldı

  -
  sceartear2
 3. 3.
  Şişme bebekle yakalanan arkadaştan bir farkı yoktur kendisinin. Dikkatsizliğinin kurbanı olmuş, tecrübesizliğinin cezasını çeken adamdır. Küçük kardeşi CD'lerini bile yakalamıştır. Kısa bir hikayeyle özetlenebilir.

  Annenin şehir dışında, küçük kardeşin halasında olduğu bir akşam, baba da işi dolasıyla çok geç gelmektedir eve, o sıralarda çok meşhur olan bir dijital platform kanalı açılır. Bir elde kumanda diğerinde de vardır tabi bişeyler. Filmin en heyecanlı yerinde bir gözünü açarsın ki sabah olmuştur. Gözündeki gözlük masanın üzerinde durmaktadır, TV kapalıdır ve üzeri örtülmüştür. Babanın yanında alırsın soluğu hemen. Babandan seni sakinleştirecek iki cümle gelir: "Aferin oğluma. CD'ler bitti de şimdi uydudan mı başladınız?"

  Dipnot: Gözlük falan kullanmıyorum. (bkz: Şahitlerim var)

  Bu yazı, aleydar tarafından, 10 Mart Cumartesi 2012 saat 16:17'de yazıldı

  -
  aleydar
 4. 4.
  vardır böyle hikayeler ama beniim en çok güldüğüm o sabah babasıyla kavga eden dostum gece evde malum işe koyulmuşken bir anda intikam duyguları depreşir ve babasının annesiyle paylaştığı odaya girer. yatağın üstünden babasının yastığını alıp tecavüz etmeye başlar ve en keyifli yerinde babası odaya gelir.
  sonrasında kimsenin içinde olmak istemiceği çok garip dialoglar

  Bu yazı, TylerDurden tarafından, 10 Mart Cumartesi 2012 saat 16:55'de yazıldı

  -
  TylerDurden
 5. 5.
  İlk okula arkadaşımın yakalandığı olaydır şöyle intikal etmiş olay çocuk hayvan gibi çekerken baya gözleri falan kapatmış o ara yorganda açılmış falan haberi yok babası girmiş odaya birden çocuğun gözler kapalı zaten açmış babası velhasıl kalmış öylece babasıda bizde öyleydik olum devam demiş çıkmış bidaha çekmedim dedi bana anlatırken yüzü kızarmıştı zaten. Ama çekti biliyorum duramazdı o

  Bu yazı, tarafından, 10 Mart Cumartesi 2012 saat 21:59'da yazıldı

  - -

Dolu Sözlük 2011

Dolu Sözlük içerisinde yer alan, Dolu Sözlük tarafından derlenen bilgiler tamamı ile doğru ve gerçektir.Tümünün akademik temeli ve meşru bir kaynağı vardır.t kullanıldığında kaynağın gösterilmesi zorunludur.Dolu Sözlük içerisindeki kullanıcıların yazdıkları ya da yazacakları yorumların,konuların gerçekliğini Dolu Sözlük garanti etmez,kullanıcılar Dolu Sözlük te eğlence amaçlı,çeşitli paylaşımlar ve yorumlar yapabilir bunlardan doğacak tüm hukuki durumlarda Dolu Sözlük sorumlu değildir.Kişiler kendi yazdıklarından sorumludurlar.Dolu Sözlük kanunlara saygılı fakat yasakçı zihniyete karşıdır.Daha fazla özgürlük naraları arasında daha fazla yasakçılık zihniyetine kesinlikle karşıdır.Dolu Sözlükteki içerik küçükler için zararlı da olabilir.Dolu sözlük 18 yaşından küçüklerin kayıt olamayacağı bir sayfadır.
MOBiL SiTE | KULLANIM ŞARTLARI | GİZLİLİK İLKELERİ | SIK SORULAN SORULAR | HAKKIMIZDA | KORKUSiTESi.COM | HANGiFiLM.NET